KATEGORİLER
Sepetiniz

Polikarbon Levhalar

Polikarbon Levhalar 4,6,8 ve 10 mm kalınlıklarda beyaz, şeffaf, füme-bronz renkleriyle sitemizde satıştadır. Polikarbon levhaları tabaka ölçülerinde ya da parça olarak ihtiyacınız kadar kestirerek sipariş verebilirsiniz.

Oluklu polikarbon levhalar genel olarak uu izolsayonu problemini ortadan kaldırır, Yüksek ısı yalıtımı sağlar. Işığın homojen olarak dağılımını sağlar. Malzeme yapısından dolayı yüksek darbe dayanıklılığına sahiptir. Alev yaymayan özelliği ile uluslararası yangın standartlarına uygundur. Farklı kalınlık ve çok hücreli seçenekler, yüksek ısı yalıtımı sağlar. İçeri süzülen ışığın homojen olarak dağılmasını sağlar. Soğuk bükümle şekillendirilebilecek esnekliğe sahiptir. Camın 1/6′sı kadar hafiftir. Farklı iklim koşullarına (-40 c , +120 C) dayanıklılık.

Ülkemizde özellikle sera yapımında, çatı teras kaplamalarında, bina ve işyeri girişlerinde kullanılmaktadır. Balkon gibi yerlerde tente olarak da tercih edilebilmektedir. Kendine özgü renk seçenekleriyle uygulandığı yerlere modren bir görünüm ve koruyuculuk sağlar.

Hobi olarak el işçiliklerinde de kullanılabilen polikarbonlar rahatlıkla kesilebilmektedir. Firmamıza bildirmeniz durumunda istediğiniz ebatlarda özel cnclerimizle kesim yapılım hızlı bir şekilde tarafınıza gönderim sağlanmaktadır. Kesim yapılan ürünlerimizde geri iade alınmaz. Lütfen ölçü ve ebatlarınıza dikkat ediniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.