KATEGORİLER
Sepetiniz

Yardımcı Ürünler

Yardımcı Ürünler

 Kapsül Çakma Makinası
-15 %
Model No: KCM-PER250
Kapsül Çakma MakinasıPençin Makinası..
299,77 TL 353,73 TL
Model No: ragle
Dikiş yöntemi ile extra dayanıklılıkSu geçirmez özellikToz tutmayan dokuOptimum yumuşaklıkAkıllı plastik teknolojisi..
5,73 TL
Model No: ÇTB-O5025
ORAFOL’un Branda Ekleme Bandı, reklam sektöründe sıkça kullanılan brandayı sıcak kaynak ile birleştirme yöntemine karşı hızlı, pratik ve ekonomik bir çözümdür.Branda Ekleme Bandı z..
77,35 TL
Branda Germe Pensesi
-9 %
Model No: BGP-115
Branda germe pensesi ile hem zamandan kazanın hem de işinizi sağlam yapın.Firmamız Reklam Sektörünü en iyi tanıyan malzeme tedarikçilerindendir. Samsun merkezli olup tüm Türkiye’ye..
94,44 TL 103,43 TL
Model No: DHJLUY25
Kullanım alanları çok geniş olan bantlar birçok farklı tipte üretilmektedir. Kullanılacağı işte en iyi verim alınması adına amacına uygun üretilen bantlar tek taraflı ve çift taraf..
28,44 TL
Üretici: Oracal Model No: BHMWXZ67
Oracal folyo sökücü ile işlem yapılan yüzeylerden folyolarınızı rahatllıkla sökerek zamandan ve işçilikten tasarruf edebilirsiniz...
98,93 TL
Model No: EMS-J805
EMS FORCE 805 Süper Yapıştırıcı genel amaçlı, düşük-orta viskoziteli, ultra-hızlı, nüfuz edici, etil siyanoakrilat yapıştırıcıdır. Az pürüzlü, parlatılmış yüzeylerde kullanılması t..
5,40 TL
Üretici: Hakel Reklam Model No: KR55-FA
Çizmeyen, profesyonel uygulama aparatıdır. Esnek kırılmaz malzemeden imal edilmiştir. Kullanılan keçe 1. kalitedir. Dikişli olduğundan Sökülmelere karşı dayanıklıdır. Her türlü cam..
96,68 TL
Üretici: Oracal Model No: DHJLUY25
Kullanım alanları çok geniş olan bantlar birçok farklı tipte üretilmektedir. Kullanılacağı işte en iyi verim alınması adına amacına uygun üretilen bantlar tek taraflı ve çift taraf..
50,37 TL
Üretici: Hightek Model No: PBA100
Pleksi Bükme El Aleti - Acrylic circumference edge word radian (Pleksimatik Maşası)Bu el aleti ile pleksilerinize kolayca şekil verebilir ve bükebilirsiniz. Düşük bir elektrik ener..
368,75 TL
Model No: SLV-1LT
Firmamız Reklam Sektörünü en iyi tanıyan malzeme tedarikçilerindendir. Samsun merkezli olup tüm Türkiye’ye malzeme satışı yapan firmamız, tüm markalara eşit mesafede durabilen, düş..
78,70 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)